Broşür almak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun ve broşürünü almak istediğiniz modeli seçin.

 

Kapat

Yeni Citroën Jumpy Panelvan’ın tasarımı binek ve SUV araç dünyasından esinlenerek oluşturuldu. Akıcı çizgileri ve boyutlarıyla sağlamlığını pekiştiriyor. Kısa tasarlanmış kaputu, üste konumlandırılmış geniş farları ve yüksek sürüş pozisyonu ile sürüşünüze enerji ve rahatlık katıyor.


BOYUTLAR VE ALANLAR

jumpy-boyut

5.30m’lik uzunluğu, 1434 kg.’lık istiap haddi ve 6.1 m3’lük bir taşıma hacmiye bir panelvandan beklediğiniz her şeyi size fazlasıyla sunuyor. (“Moduwork”  Moduler ikili ön yolcu koltuğu sayesinde taşıma hacmi 6.6 m3’e kadar artabiliyor.)

Yeni Citroën Jumper'ın tasarımı işlevsellik adına optimist ve sade bir tasarımla derinlik bakımından geliştirilmiştir.

Ön ızgaraya şık bir şekilde yerleştirilen yeni LED gündüz sürüş farlarıyla Yeni Citroën Jumper hemen fark edilir.

Yeni Citroën Jumper dış boyutlar bakımından segmentinde referans araçlardan biridir. Yeni Citroën Jumper, aşağıdaki hacim kombinasyonlarına ayrılır:

  • Sınıfının en iyi yükleme genişliği
  • 1422mm davlumbaz aralığı
  • 1872 mm iç genişlilk
  • 1250mm yükleme açıklığına sahp sürgülü yan kapılar
  • 1790mm arka kapı yüksekliği

GENİŞ SÜRGÜLÜ KAPI ARALIĞI

Yeni Citroën Jumpy Panelvan geniş sürgülü kapılar kullanımıza sunuluyor. Yan sürgülü kapı açıldığında sunulan 93 cm’lik kapı aralığı, size yükleme kolaylığı sağlıyor: Euro Paletlerinizi bu alandan araca rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

TAM SİZE GÖRE!

Yeni Citroën Jumpy Panelvan, gündelik hayatınızı kolaylaştıran, ideal iş arkadaşınız olacak. İşiniz ne olursa olsun, kullanışlı ve modern Yeni Citroën Jumpy Panelvan tüm beklentilerinizi karşılayacak.
tamsizegore

“MODUWORK”: MODÜLER İKİLİ ÖN KOLTUK

Özel tasarlanmış separatör ve dik konuma getirilebilen modüler ön koltuk ile taşıma hacmini ve araç içi yükleme uzunluğunu düz bir zemin oluşturarak artırın. Bu sayede yükleme uzunluğu 1.16m artarak, 4m’ye kadar çıkabiliyor.

Bütün bunlarla birlikte, sol yolcu koltuğunun masa olarak kullanılabilen sırtlığıyla aracınızın içini bir ofise çevirebilirsiniz.
moduwork
CL-16.033

SÜRÜŞ KONFORU

Yollar ne olursa olsun Yeni Citroën Jumpy Panelvan, geliştirilmiş süspansiyon sistemiyle eşsiz bir sürüş konforu ve sağlıyor. Her koşula uyum sağlayan yapısıyla sürüş güvenliğini artıyor.

MULTİMEDYA SİSTEMİ

telefongorsel-(5)

Radyo/MP3/USB çalabilme özellikli multimedya sistemiyle yolculuğunuza renk katarken; Bluetooth telefon bağlantısı özelliğiyle yolculuğunuzu kolaylaştırın.

GENİŞ SAKLAMA ALANLARI

ickapı

Geniş saklama alanlarıyla her şey yerli yerinde!

EKONOMİK VE ÇEVRECİ

Kullanım Kılavuzu

Yeni Citroën Jumpy Panelvan, 2.0 BlueHDi 120 HP düz vites ile yakıt tüketim değeri: Ortalama 5,3 L/100 km

Kullanım Kılavuzu

Yeni Citroën Jumpy Panelvan ortalama 139 g/ km emisyon değeri ile çevreye duyarlığını ön plana çıkarıyor.
Yeni Jumpy Panelvan
102,245 TL' den itibaren
Jumpy GDG
Top