YENİ CITROËN BERLINGO

LANSMAN TARİHİ: MAYIS

Satışa sunulduğu 1996 yılından bu yana "kombi" araç segmentinde öncü olan Citroën Berlingo, yenilenen modeliyle önceki nesillerin temel karakteristik özelliklerini modern gelişmelerle bir arada sunuyor. Yeni Citroën Berlingo tasarım, modülerlik ve pratiklik açısından yenilikçi ve cesur bir çözüm sunuyor.

YENİ CITROËN BERLINGO'UN EVRİMİ

YENİ CİTROËN BERLİNGO DEĞİŞİYOR, BÜYÜYOR VE DAHA MODÜLER HALE GELİYOR…

.

TASARIM

Cesur ve iddialı karakteri, dinamik gövde tasarımı, şık Airbump kaplamaları ve canlı renkleriyle yeni Citroën Berlingo sınıfının en iddialı ve özel aracı olarak öne çıkıyor.

SINIFININ EN İDDİALI ARACI

Güçlü ve iddialı karakteri, dinamik silueti, şık Airbumps® kaplamaları ve canlı renkleriyle yeni Citroën Berlingo sınıfının en iddialı ve özel aracı olarak öne çıkıyor. Modern ve eğlenceli yapısıyla yeni Berlingo 4,40 metre uzunlukta sunuluyor ve 5 yolcu taşıyabiliyor. Yeni Citroën Berlingo'nun ön bölümünde tasarımı güçlendiren ve marka kimliğine vurgu yapan detaylar bulunuyor: daha yüksek konumlu kısa motor kaputu, markanın imzası niteliğinde iki katlı farlara sahip ön panel ve daha fazla alan ve aydınlık sağlayan geniş ön cam. Gövde tavan barlarıyla daha çekici bir görünüm sunarken yan gövdedeki Airbump® paneller tasarımı güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda gövdeyi olası küçük ezik ve çiziklerden de koruyor.

KİŞİSELLEŞTİREBİLİR TASARIM

Yeni Citroën Berlingo oldukça geniş bir dış gövde rengi çeşitliliği sunuyor: Kum Beji, Çelik Gri, Beyaz, Su Yeşili, Oniks Siyah, Platin Gri, Ardent Kırmızı, Derin Mavi. Dikkat çekici özgün bir görünüm için sis farlarının ve koruma şeritlerinin etrafında beyaz detaylar* bulunuyor. Söz konusu detaylar özellikle Kum Beji olmak üzere tüm gövde renkleriyle mükemmel uyum sağlıyor. Opsiyonel olarak alınabilen XTR Paketi ile birlikte canlı turuncu renk detaylar sunuluyor. Kontrastlı Oniks Siyah kapı aynaları, gövde rengindeki koruyucu kaplamalar ve turuncu şeritli iç ambiyans dikkat çekici bir görünüm sergiliyor. Aracın dış görünüşü, yol tutuşu ve sürüş zevkini artıran 17’’ SPIN alüminyum alaşım jantlar ile tamamlanıyor.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

HUZURU ARTTIRAN GELİŞMİŞ ARAÇ İÇİ KONFOR ÖZELLİKLERİ

Citroën Advanced Comfort® programının bir parçası olan yeni Citroën Berlingo koltukların, süspansiyonun ve gelişmiş akustik ekipmanın rahatlığı sayesinde her bir yolculuğu keyfe dönüştüren geliştirilmiş sürüş kalitesi sunuyor.

Yeni Citroën Berlingo, geniş cam alanlarla beraber aydınlık bir iç mekan sunuyor. Kabin içine ilave aydınlık kazandıran büyük panaromik cam tavan, gerektiğinde elektirikli güneşlik sayesinde kapatılabiliyor.
HERKES İÇİN ZEKİCE TASARLANMIŞ SAKLAMA ALANLARI

Yeni Citroën Berlingo iki sürgülü yan kapı ve bağımsız açılan bagaj kapağı camı ile hem içeride, hem de dışarıda benzersiz bir erişim kolaylığı sağlıyor.

Katlanan koltukları ile yeni Citroën Berlingo üst düzey bir konfor, modulerlik ve 775 litre bagaj hacmi sunuyor.

Günlük yaşamı kolaylaştırmak için tasarlanan ve toplam 186 litre saklama alanına sahip olan Yeni Citroën Berlingo, 92 litre saklama alanına sahip olan Modutop dahil olmak üzere her bir ayrıntısıyla kullanım kolaylığı sunuyor.ik cam tavan, gerektiğinde elektirikli güneşlik sayesinde kapatılabiliyor.

ÜST SEVİYE MODÜLERLİK

Hem bağımsız, hem de ayrı ayrı zemine doğru katlanabilen arka koltuklar, kullanım ihtiyacına göre mükemmel bir şekilde ayarlanabiliyor. Koltuklar katlandığında düz bir yükleme zemini oluşuyor.

Bagaj rafı, normal ve yüksek olmak üzere 2 farklı konumda ayarlanabiliyor. 25 kg’a kadar yükleri taşıyabilen bagaja, aynı zamanda bağımsız açılan bagaj camından da ulaşılabiliyor. Kullanılmadığı takdirde, arka koltuk sırasının arkasına saklanabiliyor.
Yeni Citroën Berlingo, 4,4 metre uzunluğuyla ve 5 koltuklu oturma düzeniyle oldukça fonksiyonel bir yapıyı ve mükemmel gövde orantıları ile günlük kullanım konforunu bir arada sunuyor.

KİŞİSELLEŞTİREBİLİR TASARIM

Güvenli Bir SürüşYeni Citroën Berlingo, günlük yaşamı daha kolay hale getiren bir dizi modern teknolojiyi bir araya getiriyor. En üst güvenlik seviyesi ve benzersiz konfor sunmak üzere en gelişmiş teknolojilerle donatılıyor.

Sınıfındaki en modüler SUVSürücü Yorgunluk Uyarı Sistemi, Sürücü Dikkat Uyarı Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Aktif Şerit Takip Sistemi, Yokuş Kalkış Destek Sistemi.. vb.

14 Adet sürücü yardım sistemi ile tam güvenlik

sieges_18p4_747x400.286097.74Parlak ve net 8“ inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran, tıpkı bir akıllı telefon gibi parmak uçlarınızla yakınlaştırma yapmanızı sağlıyor ve böylece günlük yaşama tam olarak uyum sağlıyor. Dokunmatik ekran üzerinden aracın tüm özelliklerini, sürüş destek sistemlerini, klimayı ve radyoyu kontrol edebilirsiniz. Akıllı Mirror Screen teknolojisi ile akıllı telefonunuzu sisteme bağlayabilir ve dokunmatik ekranı kullanarak sürüşe uyumlu uygulamanın güvenle keyfini sürebilirsiniz.

Sistem Apple CarPlay™, MirrorLink® ve Android Auto ile çalışıyor.

Design2_CL.18.023.002_597X500

MOTORLAR

Yeni Citroën Berlingo, düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerlerine sahip yeni nesil motorlar ve yeni araç platformu kombinasyonu sayesinde dinamik sürüş özellikleri sunuyor.

Benzinli Motorlar – PureTech

1.2 litre PuretechS&S 110 HP

Dizel Motorlar – BlueHDİ

1.6 Litre BlueHDi 100 HP S&S

1.5 Litre BlueHDi 130 HP S&S
Top