TÜM YOLLARA UYGUN BİR MİNİVAN

YOLCULUĞA DAVET EDEN BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

747x400_SpaceTourer_RipCurl_Techno

SpaceTourer Rip Curl Concept'in sürüş mahalli tümüyle ve tüm özellikleriyle standart SpaceTourer'dan alınıyor. En yeni sürüş yardım sistemleri ve bağlanırlık teknolojileriyle donatılan araç, hem sürüşlerde hem manevralarda güvenlik ve kullanım kolaylığı açısından doruk noktasına ulaşmış gibi görünüyor.

GERÇEK BİR ARAZİ KAPASİTESİ

747x400_SpaceTourer_RipCurl_tout_terrain

SpaceTourer Rip Curl Concept, ortam ne olursa olsun her türlü araziye uygun özellikler ve en üst düzeyde sürüş konforu sunuyor. Araç, yoğun kullanımlara karşılık verebilmek için dört tekerlekten çekiş ve standart versiyona göre artırılmış bir yerden yükseklikten faydalanıyor.

.

BİR SÖRFÇÜ AİLENİN ONAYLADIĞI MİNİVAN: TURNER'LAR TAMAM DİYOR

İngiliz Turner ailesi, diğerlerine hiç benzemiyor: baba Lewis, 48 yaşında ve kızı Ellie 15 yaşında. Ellie küçük yaşlarından itibaren sörfe olağanüstü bir yatkınlık sergilemiş. Ellie doğal olarak dünyanın en güzel sörf noktalarında koçluğunu da yapan babasının ve ağabeyinin izinden gitmiş. Şu anda İngiltere sörf şampiyonu olan Ellie, Avrupa genç profesyoneller sıralamasında ikinci. Lewis ile birlikte SpaceTourer Rip Curl Concept'te unutulmaz bir deneyim yaşayabilirler.

Top