Broşür almak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun ve broşürünü almak istediğiniz modeli seçin.

 

Kapat

Kurucumuz Ferit Demir 1990 yılında şehirlerarası otobüs işletmeciliği ile ticari faaliyetlerine başlamıştır.


1994’te İstanbul Aksaray’da soy ismimizi taşıyan Demir Otomotiv’i kurarak ticari hayatına devam etmiştir.


Firmamız otomotiv sektöründe çalışmalarını geliştirerek hem İstanbul’da hem de Anadolu’da araç satışına başlar.


İşler gelişerek büyürken 1999 yılında ortaklarından ayrılarak aile şirketi olarak yoluna devam eder. 2003 yılında daha önceden tekstil deneyimi bulunan oğlu Kamuran Demir tarafından şuanda ki aynı ünvanıyla faaliyet gösteren Vefa Örme Kumaşçılık İnş. Tur San İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.’yi kurar.


2012 yılında Avcılar E5 karayolu üzerinde 7 katlı 2.El Satış ve Servis Plazasını açarak otomotiv sektöründe yatırımlarını büyütmeye devam eder.


2016 yılında 2. örme üretim tesisini açarak kapasitesini 3 katına çıkaran Vefa Örme ve 2016 yılı son günlerinde Hadımköy yolu üzerinde 5000 m2 alanı ile Citroen 3S plazasını açan Vefa Oto , sektörlerinde güven ve istikrar sembolüdür.


Bugün Ferit Demir, İstanbul un çeşitli bölgelerinde otomotiv ile tekstil üretimi için arsa ve bina yatırımlarına devam ediyor.


2020 yılı planları dâhilinde 3 plaza ve dünya otomobil markaları bayilikleri ile yoluna devam etmeyi hedeflemektedir.


İlerleyen yıllarda İstanbul Avrupa yakasında hem yeni konut, yeni plazalar ve tekstil üretimi için bina inşaatları planları devam etmektedir.


Ticarette dürüstlüğü ilke edinen Ferit Demir ve oğulları bu ilkeden taviz vermeyerek yollarına devam etmektedirler.


Şu andaki faaliyetlerinde Otomotiv bölümü ve İnşaat işlerinin Yönetim Kurulu Başkanlığını Ferit Demir sürdürürken , Kamuran Demir ve İrfan Demir yönetim kurulunda yer almaktadır. Vefa Örme Kumaşçılığı da çekirdekten yetişen Hakan Demir ve Hasan Demir kardeşler yönetmektedir .

Top