Broşür almak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun ve broşürünü almak istediğiniz modeli seçin.

 

Kapat
HYPNOS

HYPNOS

HYPNOS

YARATICILIK VE TEKNOLOJİLER

Seçkin ve özgün bir cross-over araç olan Hypnos, yolcular için anlaşılması zor ama güçlü motorlu araç heyecanını yaşatmak için, çevreye saygı duyarak bir dizi yaratıcı teknolojiler ile performansı bir araya getirmektedir.

YENİLİKÇİ, SEÇKİN GÖVDE HATLARI

Hypnos, hem düzgün hem de akıcı, dinamik, oyulmuş gövde hatları ile olağanüstü seçkinlik ve kuvveti ifade etmektedir:

- göze çarpan tekerlek bombeleri
- düzgün hatlara sahip motor kaputu
- yükseltilmiş bel çizgisi.

Hypnos’un parlak görünümü, ışığa bağlı olarak yoğunluğu değişen derin radyan gri kaporta ile vitrine konmaktadır.

YENİLİKÇİ MİMARİ

Erişilebilirlik

Hypnos Accessibilité

Atkaya doğru açılan kapılar inip-binmeyi kolaylaştırırken, arka kısımda bulunan kargo kapısı bağaja engelsiz erişim sağlar.
Estetik görünümünlerinin yanı sıra, açılabilir bu paneller aracın işlevselliğine artı değer katar ve uzun-mesafe yolculuk aracı olarak aracın kimliğini vurgular.

Kabin

Concept-car Citroën Hypnos - Habitacle

Yolcu alanında prizma-şekilli bileşenlerden imal edilmiş, sırtın alt ve üst kısımlarına masaj yapmak üzere istenildiği zaman şişirilip indirilebilecek dört koltuk bulunmaktadır. Eşsiz bir düzende merkezi helisin her iki tarafına yerleştirilmişlerdir.

YARATICI BİR İÇ ORTAM

İç ortamdaki gökkuşağı tonları, derin gri karoseri ile dramatik bir kesişme sağlamaktadır.
Hypnos'un mükemmel bir araç olduğunu onaylayan bir şekilde, entellektüel kabinde mutlak bir konfor ambiyansı yaratan, deri ve fırçalanmış alüminyum gibi en üst kalite malzemeler bulunmaktadır.

GERÇEK SÜRÜŞ HİSSİ

Takviye fonksiyonu

Concept-car Citroën Hypnos - Fonction boost

Eğer sürücü ayağını gaz pedalında tutarsa, takviye fonksiyonu yanmalı motor ile elektrik motorunun torklarını birleştirme işlemini başlatır. Hypnos, 0'dan 100 km/h hıza 9.4 saniyede ulaşır ve kalkıştan sonra 1,000 m yolu 31 saniyede alır.

Hidrolik süspansiyon

Concept-car Citroën Hypnos - Suspension hydraulique

Hypnos, üçüncü-nesil hidrolik süspansiyona sahiptir. Bu teknoloji, yolcu konforunda en yüksek standartları bir araya getirir.

4x4

Concept-car Citroën Hypnos - 4x4

Yol tutuşunun düşük olduğu ve güçlü sürüş hakimiyeti gerektiren durumlarda, arkada elektrik motorunu kullanarak araç dört-çekiş moduna geçer. Böylece sürüş hakimiyeti iyileşir ve her türlü yol tutuş koşullarında Hypnos'un potansiyelinin tamamının kullanılması sağlanır.

Top