Broşür almak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun ve broşürünü almak istediğiniz modeli seçin.

 

Kapat

CITROËN GRAND C4 SPACETOURER: HAFTA SONU


Markanın aile odaklı uzmanlığını yansıtan 7 koltuklu Citroën Grand C4 SpaceTourer, akıllı sürüş yardımcısı, üst seviye güvenlik sistemleri ve CITROËN ADVANCED COMFORT® programı ile sınıfının en konforlu aracıdır.

TASARIM

1500x500_Design_Grand_C4_Spacetourer.jpg

Citroën C4 SpaceTourer modern tasarımın ilk ve en gelişmiş örneğidir. Eşsiz ve dinamik tasarım, gövdedeki krom detaylar, siyah tonda tavan ve gümüş rengi tavan çıtalarıyla şıklık ve akıcılık kazanır. Gövde tasarım detayları tüm renklerde sunulur: Beyaz, Yakut Kırmızı, Platin Gri, Siyah, Çelik Gri, Kum Beji, Lazuli Mavisi.

ÖN

747x322_Face_Avant_Grand_C4_Spacetourer.jpg

Grand C4 SpaceTourer'in ön krom detayları, markanın ambleminden gündüz farlarına doğru uzanan bir tasarım harikasıdır. Ince tasarım çizgileri ön görünüme şıklık ve zerafet katar.

TAVAN ÇITALARI

747x322_barres_toit_Grand_C4_Spacetourer.jpg

Citroën Grand C4 SpaceTourer'a dış görünümü güçlendirmek için gümüş gri tavan çıtaları eklenmiştir.

3D ETKİLİ ARKA LAMBALARI

747x322_3D_LEDGrand_C4_Picasso.jpg

Her zaman büyüleyen farlar! Yeni 3D etkili arka lambalar, Grand C4 Picasso'da standart olarak sunuluyor. Bu modern ve teknolojik tasarım, sonsuza dek tekrarlanıyormuş gibi görünen ışıklı sinyallerin derinlik etkisine dayanıyor.

17" JANTLAR

Tranche-3_2.jpg

Mevcut jantların elmas parlaklığı, Mavi Lazuli kasanın yeni rengiyle uyumlu şekilde siyaha boyandı.

ARKA CITROËN AMBLEMİ

747x322_chevrons.jpg

Grand C4 Picasso'nun arkasında, kroma çerçeveli parlak siyah yeni logo markanın konumlandırma temasıyla uyum sergiliyor (crossover CITROËN C4 Cactus'ten beri) ve 7 kişilik monospace aracın çağdaşlığını vurguluyor.

1 AİLE OTOMOBİLİ, 4 FARKLI İÇ MEKAN

STANDART İÇ AMBİYANS

.

Bu işlevsel ambiyans, Milazzo Grisi kumaş kaplı ön panel ile birlikte kolay kullanımı ve  Citroën Grand C4 SpaceTourer kabininde kullanılan malzemelerin kalitesini vurgular.

AmbianceSerie-747X322

SERT MAVİ İÇ AMBİYANS

AmbianceWilbBlue_747X322

.

Geniş açık bir alandan keyif alıyorsanız, Sert Mavi ambiyans tam size göre. Modüler tasarımı, aktif ve sportif bir yaşam tarzı için idealdir. Grand C4 SpaceTourer'ın kaydırılabilir arka koltukları ve yatırılabilen yolcu koltuğu avantajını elde eldin.

DUNE BEJİ İÇ AMBİYANS

.

Dune Beji iç ambiyans ışığı ve yumuşaklığı vitrine çıkarıyor. Konfor fonksiyonlarıyla donatılmış rahat koltukları ve masaj yapan ön koltuklar eşsiz bir rahatlık sağlar. 

AmbianceDuneBeige_747X322

HYPE GRİ İÇ AMBİYANS

AmbianceHypeGrey_747X322

.

Hype Gri iç ambiyans yarı deri döşemeyi, Lounge paketi ve sıradışı rahatlıkta seyahat etmenize olanak sağlayan çocuk paketinin tüm fonksiyonlarıyla kombine ediyor.

RAHATLIK

1500x500_Design_Grand_C4_Spacetourer.jpg

Konfor için dizayn edilen Grand C4 SpaceTourer ile Citroën rahatlık konusunda uzmanlığını gözler önüne seriyor. Aileniz veya arkadaşlarızla yollara çıktığınızda üst seviye sürüş keyfi, konfor ve güvenlik her zaman sizinle olacak.

UYUMLU MALZEMELER

Yumuşak uyumlu malzemeler iç ambiyansta samimi bir karşılama sunar. Citroën Grand C4 SpaceTourer'da iç yüzeyler yumuşatılmıştır ve özellikle kapı panelleri dokunduğunuzda daha da yumuşaktır. Geniş yelpazede kumaş ve deri çeşitleri de mevcut durumdadır.

747x322_barres_toit_Grand_C4_Spacetourer.jpg

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Citroën, şoför ve yolcular için en üst düzeyde konfor odaklı bir yaklaşımda yeni standartlar geliştirmiştir. CITROËN ADVANCED COMFORT ® olarak adlandırılan bu programda yenilik, yüksek teknoloji , vücut ve zihin rahatlığınız için akıllı çözümler sağlanmıştır.

Bu rahatlama programı mühendisliği dört ana temaya dayandırılmıştır: yumuşak temas noktaları ve ses azaltımı, iç hacim ve çok yönlülük, ambiyans sayesinde rahatlama ve sezgisel yaklaşım, kullanışlı teknolojiler.
Tranche-5.jpg

MAKSİMUM İÇ HACİM

Navigation-connectée-Nouveau-C4-spacetourer.jpg

CITROËN C4 Picasso'da yeni 7" dokunmatik tablet kullanılıyor. Tablette iyileştirilmiş bir arayüz ve kapasitif ekran bulunuyor (yeni nesil akıllı telefonlara benzer şekilde). Bu yeni monospace versiyonu ayrıca 12 inçlik ekranın ve dokunmatik tabletin bağımsız şekilde yönetilmesine olanak tanırken, Connect Nav adlı yepyeni bir navigasyon arayüzü sunuyor.

BAGAJ KAPASİTESİ VE ELEKTRONİK KONTROLLÜ BAGAJ KAPAĞI

Bagaj 645 litre kapasitesiyle kolay erişim ve genişlik sunar ve bu kapasite arka 2 koltuğun öne doğru kaydırılmasıyla 704 litreye kadar çıkarılabilir.Bagaj kapağı elektronik olarak sadece bir ayak hareketiyle kullanılabilir. Bu fonksiyon elleriniz doluyken bile arka tamponun alt kısmında bulunan sensöre ayağınızı hareket ettirerek bagaja ulaşma imkanı sağlar.

747x322_barres_toit_Grand_C4_Spacetourer.jpg

TEKNOLOJİLER

BAĞLI KALIN VE RAHAT SÜRÜŞ DENEYİMİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Navigation-connectée-Nouveau-C4-spacetourer.jpg

Citroën Grand C4 SpaceTourer'da Apple CarPlay™ sistemi ile telefonunuzun ekranını aracın ekranına yansıtarak birçok aplikasyonu kullanabilir, güvenli sürüşünüze konforlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

BAĞLANTI VE SEZGİSEL KULLANIM

MIRROR SCREEN / APPLE CARPLAY™️

Citroën Grand C4 SpaceTourer'da bulunan Mirror Screen özelliği uyumlu akıllı telefondaki görüntüyü transfer etmek ve çoğaltmak için USB girişini ve dokunmatik ekranı kullanır. Dokunmatik ekranda multimedyanızın içeriğini görün ve uyumlu akıllı telefon uygulamalarınızı doğrudan ve kolayca kullanın. Bağlanan akıllı cihazlara göre, uygulamalar ses tanıma sistemini kullanarak ses ile kontrol edilebilir. Mirror Screen, Apple CarPlay™, Android Auto ve MirrorLink® ile çalışır.

EAT6 TAM OTOMATİK ŞANZIMAN

Navigation-connectée-Nouveau-C4-spacetourer.jpg

EAT6 – Efficient Automatic Transmission – Verimli Otomatik Şanzıman Citroën’in Japon AISIN firması ile yaptığı işbirliği sonucu üretilen 6 ileri tam otomatik şanzımandır.
Tork konvertörü ve kompakt yapısı ile hızlı etkin ve sarsıntısız vites geçişleri sağlar.
Quickshift teknolojisi ve Tork konvertörü sayesinde çift kavramalı şanzımanlardan daha hızlı ve pürüssüz geçişlere sahiptir.

Quickshift Teknolojisi : Quickshift teknolojisi EAT6 şanzımanın yüksek hızda vites değiştirmesini sağlar (<400 milisaniye) Bu özellikle birlikte tek seferde birden çok vites değiştirme imkanı da sunulmaktadır.
Performans : Şanzıman iç sürtünmelerinin azaltılması ve tork konvertörü sistemin performansı yükseltmiş, yakıt tüketimini düşürmüştür.
Tork Konvertörü : Son teknoloji ürünü tork konvertöründe kayıplar minimum indirilmiş, vites geçişlerinin yumuşaklığı arttırılmıştır.*Türkiye gamı farklılık gösterebilir.

Top