1
2
3
4
5
KİŞİSELLEŞTİRME
airbump®
KONFOR
TABLET
TÜKETİM
AYRICALIKLARIYLA C4 CACTUS
BAŞLA!
FARKLI RENK SEÇENEKLERİ:
GÖVDE / AIRBUMP®
AIRBUMP®
FARKLI BİR DÜNYA
TASARIM&TEKNOLOJİ
GÜNLÜK DARBELERE KARŞI KORUMA
Alışveriş
Sepeti
KAPILAR
UFO
PANORAMİK CAM TAVAN
FERAH&AYDINLIK
İÇ MEKAN
DAHA FAZLA KONFOR
TÜM FONKSİYONLAR
7 INÇ TABLET ÜZERİNDEKİ
6 BUTONDA
KLİMA
YOL YARDIM
MULTIMEDYA
NAVİGASYON
AYARLAR
TELEFON
EKONOMİK
SADECE
,
9
9
9
9
9
9
LİTRE 100 KM'DE
CO2 SALINIM DEĞERİ 92 g / km
TEST EDİN!

TASARIM

Hızla değişen dünyamızda Citroën, günümüz müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek için C4 Cactus ile gerçek bir alternatif sunuyor.

Airbump®

"Telefonların koruyucu kapları var, neden otomobillerin olmasın?"

Mark Lloyd, C4 Cactus Tasarımcısı
520x293_Airbump_Citroen_C4_Cactus_Coupe

Tasarım ve işlevselliğin birleşimi… Airbump®’larda bulunan hava kapsülleri amortisör görevi görerek oluşabilecek küçük darbelere karşı koruma sağlıyor (4 km/s kadar). Ayrıca araç bakım ve tamir maliyetlerinin düşmesine de yardımcı oluyor.

Sırrı nedir? Günlük hayatta oluşabilecek küçük darbelere Airbump®'lar gerçek bir koruma sağlar. Yumuşak bir malzemeden üretilen ( Poliüretan Termoplastik) hava kapsülleri oluşan darbeleri emmeye yardımcı olur.

Citroën C4 Cactus, 4 farklı Airbump® rengi (siyah, kum gri, koyu gri, çikolata rengi) ve 9 farklı gövde rengi ile kişiselleştirme adına zengin bir yelpaze sunuyor. Size de sadece uygun Citroën C4 Cactus’ünüzü seçmek kalıyor!

AIRBUMP®'LARLA EĞLENIN!

Oyunun kullanma kılavuzu

Aydınlatıcı İmza

C4 Cactus - Signature lumineuse

Citroën C4 Cactus'ün teknolojik aydınlatma sistemi Airbump®'lara entegre edilmiş far ve onları vurgulayan LED gündüz farlarından oluşmaktadır.

Cesur bir karakter!

C4 Cactus - Personnalité audacieuse

Citroën C4 Cactus'ün, tavan bar tasarımı ve kullanım kolaylığını bir arada sunan tasarımı cesur kişiliğini ortaya koyuyor.

KONFOR

1500x646_Bien_Etre_C4_Cactus.jpg

Citroën C4 Cactus’ün ön geniş koltukları, daha fazla konfor için kanepe anlayışı ile tasarlanmış. Öndeki iç mekan şık bir görünüm sunuyor.

Top Box : Torpido ve ön panel dekoru el yapımı valizleri andırıyor.

Citroen_C4_Cactus

Ön konsolun üzerinde kolay erişilebilir torpido gözü mü arıyordunuz? İşte Top Box! Geniş torpido gözü (8,5 litre) tüm eşyalarınızı saklamaya yardımcı olur.

Kanepe … Tarzı !

Citroën C4 Cactus'ün ön bölümünde bulunan geniş oturma alanı kanepe tarzında tasarlanmış Tek amacı: Konforunuzu artırmak.

Panoramik cam tavan : Bırakın içeri ışık girsin.

Citroën’e özel yüksek ısı izolasyonlu panoramik cam tavan, aracın içine devamlı filtrelenmiş bir ışığın girmesini sağlar. Filtrelenmiş koruması sayesinde panoramik cam tavan yazın sizleri UV ışınlarından korur ve sıcaklığı minimalize eder. Kışın ise mükemmel termik izolasyonu sayesinde sıcaklığın korunmasını sağlar.

Kullanışlı Teknoloji

Tableau de bord C4 cactus inside

Citroën C4 Cactus size günümüzün gerçek ihtiyaçlarına yönelik yeni teknolojiler sunuyor.

Teknolojiyi keşfedin!

Citroën C4 Cactus'ün tüm sürüş ve konfor fonksiyonları, 7”dokunmatik tablet ekran üzerinden yönetilir.

Konforunuz için düşünülen kolaylıklar

300x395_DNR_Easy_Push_C4_Cactus.jpg

Easy Push

Geleneksel vites kolu araçtan kaldırıldı ve “Easy Push” sistemi ile sadeleştirildi. Kullanımı oldukça kolay bu sistem, 3 kumanda butonundan oluşuyor “D, N, R”. Ayrıca manuel geçişler için de direksiyonun yanında kulakçıklar mevcut.

600x399_Airbag_In_Roof_C4_Cactus.jpg

Airbag in roof teknolojisi

İlk defa Citroën tarafından geliştirilen bu teknoloji ile hava yastıkları tavan bölümüne yerleştirilerek yolcu tarafında geniş bir alan elde edilirken torpido gözünün de kapasitesi artıyor.

300x395_Magic_Wash_C4_Cactus.jpg

Magic Wash

Citroën tarafından geliştirilen bir diğer yenilik ise Magic Wash. Sileceklerin içine yerleştirilen su fıskiyeleri sayesinde çok daha iyi bir görüş sağlanırken etrafa su sıçramasının da önüne geçilmiş oluyor. Ayrıca cam suyu tüketimi yarı yarıya azalıyor.

Yola bağlanın!

PARK YARDIM SİSTEMİ

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ

VİRAJ AYDINLATMALI SİS FARI

1500x646_Park_Assist_C4_Cactus.jpg

Aracınızı kolaylıkla park etmek için park yardım sistemi, boş park alanının aracın boyutlarına uygunluğunu ölçer, hesaplanan alana park etmek için otomatik manevra yapar. Size de sadece gaz ya da frene basmak kalır.

1500x646_Camera_Recul_C4_Cactus.jpg

7”dokunmatik tablet ekran üzerinde görüntülenen geri görüş kamerası ile park alanında manevralarınızı daha rahat ve daha güvenli şekilde yapabilirsiniz

Citroen C4 Cactus yellow jaune

Aracı 2 saniye boyunca fren komutunda tutar. %3 ve daha eğilimli yokuşlarda ayağınızı fren pedalından çektiğinizdeCitroën C4 Cactus'ünüzün geri kayma tehlikesi olmadan kolaylıkla kalkış sağlarsınız.

1500x646_Eclairage_Intersection_C4_Cactus.jpg

Direksiyonun açısına göre, sis farları aracın sol ve sağ tarafına doğru 75° daha fazla aydınlatır. Bu şekilde kavşak ve virajlarda maksimum güvenliğiniz sağlanır.

Akılcı bütçeler

Citroën C4 Cactus sürüş keyfini akılcı bütçelerle birleştiriyor


CO2 Emisyonları

307x132_Consommation_C4_Cactus.jpg

C4 Cactus'ün optimize edilmiş ağırlığı; Magic Wash silelcek sistemi ve Yüksek Termal Koruması olan panoramik cam tavan gibi yeniliklerle sağlanmıştır. Bu fonksiyonlar CO2 emisyonlarını azaltmaya yaramaktadır.

Ekonomik kullanım

307x132_cout_Usage_C4_Cactus.jpg

Rakiplerine göre yaklaşık 200 kg daha hafif olması sizin de bütçenizi hafifletiyor.

Düşük yakıt tüketimi

307x132_Consommation_2_C4_Cactus.jpg

Sürüş keyfiniz ve konforunuz her zamanki gibi ön planda tutulurken araçtan sağlanan hafiflik ve yeni nesil motorların kullanılması yakıt tüketiminde büyük avantaj sunuyor.

Puretech Motor Teknolojisi

Citroën C4 Cactus, günümüz sorularına en iyi şekilde cevap veriyor. Mesela “Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerlerini düşürürken sürüş keyfi nasıl artırılır?” Bu soruya cevap verebilmek adına, araçta hem ekonomik hem de reaktif yeni nesil motor olan Puretech motor kullanılmış. Euro 6 reglemantasyonuna göre Puretech değerleri de oldukça iddialı…

Puretech 82 HP, e-VTi 82P (Euro6): 4,3 L/km ortalama yakıt tüketimi, 98 g/km CO2 emisyon.